menu

MAIA LUXURY RESORT & SPA *****

od 219 535,- Kč
Ostrov Mahé
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Maia Luxury Resort je jedním z nejluxusnějších resortů a nachází se v zelených horských řetězcích, v tropické zahradě s rozlohou 12ha, podél zátoky Anse Louis, na jihozápadě ostrova Mahé. Resort byl pojmenován podle hvězdy Maia, z plejády Sedmi sester. Resort a zahrady byly navrženy renomovaným architektem Billem Bensleyem.
Mezinárodní letiště na Mahé je vzdálené 25 minut jízdy autem. Hlavní město Victoria je vzdáleno 30 minut.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici recepce, bazén, restaurace, bar, Spa centrum, služby prádelny a čistírny, masáže, připojení k internetu, směnárna, bussines centrum, dětský klub.

Vybavení pokoje

Resort disponuje celkem 30 vilkami několika typů. Z každé se vám naskytne 180º výhled na moře. Všechny vily mají obývací pokoj s plochou 250 m² vč. vnějšího pavilonu s denním lůžkem, "nekonečný" bazén. Klimatizace, stropní ventilátor, plně zásobený minibar, TV s plochou obrazovkou, stanice pro IPod, hifi souprava, trezor a stropní ventilátor. Čerstvé ovoce na pokoji při příjezdu. Koupelna má prosklený venkovní sprchový kout a přímý vstup k venkovní vaně, určené pro 2 osoby. Koupelna je vybavena kosmetickými přípravky firmy Hermès.
Přípravu jídla ve vaší vile, vám na požádání zajistí váš osobní sluha.

3 ocean view vily - zasazeny do svahu, v blízkosti restaurace
8 ocean front vil - soukromá zahrada a přímý vstup na pláž (vhodné pro rodiny s dětmi)
11 ocean vil - na kopci s výhledem na Anse Louis nebo Anse Boileau Bays
8 Maia Signature Villas

Stravování

All inclusive.
Kuchyně je zde směsicí kultur a chutí, používá pouze nejčerstvější a nejlepší ingredience. Můžete si také objednat romantickou večeři při svíčkách na pláži.

Sport a zábava

Okolní jasně modré vody jsou ideální pro kanoe, kajaky nebo šnorchlování. Všechny okolní aktivity jsou „nemotorizované“, proto můžete strávit příjemný a ničím nerušený klidný den na pláži.
Dále je také k dispozici Hatha joga, Qui Gong, plně vybavené fitness centrum.

Náš názor

Jedná se o skutečnou svatyni, kde celé dny a večery můžete strávit ve vaší stylové vile na okraji úžasného bazénu s osobním sluhou na zavolání.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * leteckou dopravu v nejnižší knihovací třídě

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * transfery z letiště do hotelu a zpět * asistenční služby v anglickém jazyce * možnost zajištění česky mluvícího delegáta


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena