menu

ANANTARA MAIA SEYCHELLES VILLAS *****

od 28 890,- Kč
Seychely
All inclusive ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Anantara Maia je jedním z nejluxusnějších resortů a nachází se v zelených horských řetězcích, v tropické zahradě s rozlohou 12ha, podél zátoky Anse Louis, na jihozápadě ostrova Mahé. Resort byl pojmenován podle hvězdy Maia, z plejády Sedmi sester. Resort a zahrady byly navrženy renomovaným architektem Billem Bensleyem. Mezinárodní letiště na Mahé je vzdálené 25 minut jízdy autem. Hlavní město Victoria je vzdáleno 30 minut.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici recepce, bazén, restaurace, bar, Spa centrum, služby prádelny a čistírny, masáže, připojení k internetu, směnárna, bussines centrum, dětský klub.

Vybavení pokoje

Resort disponuje celkem 30 vilkami několika typů. Z každé se vám naskytne 180º výhled na moře. Všechny vily mají obývací pokoj s plochou 250 m² vč. vnějšího pavilonu s denním lůžkem, "nekonečný" bazén. Klimatizace, stropní ventilátor, plně zásobený minibar, TV s plochou obrazovkou, stanice pro IPod, hifi souprava, trezor a stropní ventilátor. Čerstvé ovoce na pokoji při příjezdu. Koupelna má prosklený venkovní sprchový kout a přímý vstup k venkovní vaně, určené pro 2 osoby. Koupelna je vybavena kosmetickými přípravky firmy Hermès. Přípravu jídla ve vaší vile, vám na požádání zajistí váš osobní sluha. 3 ocean view vily - zasazeny do svahu, v blízkosti restaurace 8 ocean front vil - soukromá zahrada a přímý vstup na pláž (vhodné pro rodiny s dětmi) 11 ocean vil - na kopci s výhledem na Anse Louis nebo Anse Boileau Bays 8 Maia Signature Villas

Stravování

Ponořte se do exkluzivní destinace s nejlepšími restauracemi na Mahé a skvělým konceptem Beyond All Inclusive, který vám umožní stolovat kdekoli a kdykoli. Ochutnejte jemné seychelské pokrmy a čerstvá jídla inspirovaná kreolskými, asijskými, indickými, japonskými a středomořskými vlivy. Každá cesta za jídlem je doprovázena nádhernými výhledy, ať si ke stolování vybere kterékoli místo

Sport a zábava

Okolní jasně modré vody jsou ideální pro kanoe, kajaky nebo šnorchlování. Všechny okolní aktivity jsou „nemotorizované“, proto můžete strávit příjemný a ničím nerušený klidný den na pláži. Dále je také k dispozici Hatha joga, Qui Gong, plně vybavené fitness centrum.

Náš názor

Jedná se o skutečnou svatyni, kde celé dny a večery můžete strávit ve vaší stylové vile na okraji úžasného bazénu s osobním sluhou na zavolání.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena