menu

CERF ISLAND RESORT *****

od 6 390,- Kč
Ostrov Cerf
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotelový resort Cerf Island se nachází na soukromém ostrově Cerf, cca 15 minut lodí od Mahé. Ostrov leží v mořském národním parku v oblasti Saint Anne, kde jsou rozsáhlé přírodní korálové útesy, tudíž jsou zde ideální podmínky pro šnorchlování. Ostrov je dlouhý 1,5 kilometru a téměř jeden kilometr široký.

Vybavení hotelu

Celý resort Cerf Island Resort je vybudovaný ze dřeva a v kombinaci bujného porostu a krásných stylových dřevěných budov navozuje prostředí pro robinsony, milující klid a především přírodu. V hotelu Cerf Island Resort je bar, restaurace, internet, bazén, bezpečnostní schránky a lázeňská zařízení.
Vodní sporty- kajaky, rybaření, šnorchlování.

Vybavení pokoje

Hotelový resort nabízí k ubytování 12 vilek (dřevěných domečků na kůlech, vybudovaných uprostřed místní vzrostlé vegetace), které se rozkládají po celém areálu.V hotelových pokojích Cerf Island Resort je klimatizace, ventilátor, koupelna se sprchou, soukromá terasa, televize, telefon, minibar, osobní trezor, zařízení na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů. Všechny domečky jsou ukryté ve vzrostlém porostu a nabízí výhled do okolní džungle.

Stravování

Polopenze nebo plná penze - snídaně a obědy formou bufetu, večeře výběrem z menu.

Sport a zábava

V ceně ubytování je zdarma šnorchlování, kajak a šlapadla. Za poplatek je potápění, výlety lodí a za šnorchlováním, procházky v přírodě s průvodcem a mini spa.

Poznámka:

Maximální doba pobytu na ostrově je 7 nocí !

Poznámka:

Hotel neakceptuje dětí do 7 let.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena