menu

COUSINE ISLAND SEYCHELLES *****

od 289 435,- Kč
Ostrov Cousine
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Cousine Island je krásnou soukromou přírodní rezervací rozprostírající se na 25 hektarech ostrova, jež je 1 400 metrů dlouhý a 800 metrů široký. Otrov je vzdálen 15 minut letu helikoptérou od letiště v Mahé.

Vybavení hotelu

Cousine Island nabízí ubytování celkem ve čtyřech elegantních vilách vybudovaných ve francouzském koloniálním stylu. Vily jsou vzdáleny 30 metrů od pláže a pro zajištění naprostého soukromí jsou od sebe odděleny bujnou tropickou vegetací. Lahodné pokrmy kreolské, evropské a mezinárodní kuchyně si hosté mohou vychutnat v příjemné otevřené místnosti určené pro servírování jídla, která se nachází v hlavní budově, dále zde naleznete bar, lounge, multimediální knihovnu, malé rustikální spa centrum, venkovní bazén, tělocvičnu a konferenční místnost.

Vybavení pokoje

Každá vila poskytuje hostům 175 m² a krásný výhled na oceán. Vily jsou velmi vkusně vybaveny pohodlným nábytkem, mají klimatizaci, disponují prostornou ložnicí s výhledem na oceán, obývací částí, koupelnou se dvěma sprchami, dvěma umyvadly a jacuzzi, dále zde naleznete venkovní sprchu, satelitní TV, DVD přehrávač, telefon a prostornou verandu s příjemným venkovím sezením.

Sport a zábava

Cousine Island nabízí svým hostům podívat se na okolní ostrovy, vyzkoušet si můžete plachtění, rybaření, potápění, šnorchlování, kajaky, výlety helikoptérou, pozorování ptáků a delfínů. Můžete se také zapojit i do aktivit ochrany přírody, jako je sázení stromů, monitorování želv apod.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí v luxury ville s plnou penzí * vybrané druhy nealko nápojů, minerálek a ovocných džusů * služby prádelny * wifi připojení k internetu


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena