menu

FOUR SEASONS AT DESROCHES ISLAND *****

od 13 490,- Kč
Seychely
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

​Resort je situován na ostrově Desroches, jež je vzdálený 230 km jihozápadním směrem od Mahé a je největší z ostrovní skupiny Amirantes. Jedná se o jeden z nejkrásnějších ostrovů v Indickém oceánu, kde se nachází pouze 1 resort. Jeho rozměry jsou 6km na délku a 1km na šířku. Na ostrov je možnost dopravit se z letiště v Mahé pravidelným letem (± 40 min), soukromým charterem či lodí. Na ostrově Desroches není nic, co by vás odvrátilo od klidu, s výjimkou zvuku zpěvu ptáků a oceánského větru, který vás vyzývá, abyste se přiblížili. Jsme jediné místo na tomto okouzlujícím korálovém ostrově uprostřed Indického oceánu, kde pláže nepatří nikomu a zároveň patří všem. Naše rustikální vily a bungalovy jsou důvěrným útočištěm, kde se budete cítit jako trosečník, který našel zlato.

Vybavení hotelu

V centrální části resortu se nachází restaurace a bar, bazén a lázně. Restaurace Le Veloutier nabízí pokrmy mezinárodní kuchyně, plody moře a delikatesy kreolské kuchyně. V baru L´Amirantes je možnost výběru z mnoha osvěžujících koktejlů. V lázních Desroches Island Spa si hosté mohou vybrat ze široké nabídky masážních procedur a dopřát si skutečnou relaxaci a uvolnění. Dále je zde k dispozici butik, konferenční místnost, knihovna, tenisové kurty, lékařské služby na zavolání, dětský klub. Připojení k internetu je k dispozici na recepci a v knihovně. V resortu je dále k dispozici centrum vodních sportů, potápěčské centrum. Vezměte prosím na vědomí, že na ostrově není žádný mobilní signál !

Vybavení pokoje

K dispozici je zde několik typů luxusního ubytování: 20 plážových suite (82m²) - je umístěno na západní straně pláže, v tropických zahradách s palmami a zeleným trávníkem a jen pár kroků od moře. Všechny suite jsou klimatizované a vybavené terasou, obývacím pokojem, plazmovou TV/SAT s DVD přehrávačem a minibarem (za poplatek). Originálně navržená koupelna nabízí 2 umyvadla, zastřešenou venkovní vanu, venkovní sprchu a oddělené WC s bidetem. Dále je zde k dispozici telefon, vysoušeč vlasů, zásuvka na holící strojek, elektronický trezor, moskytiéra u postele a 2 jízdní kola/suite. Aby pobyt v resortu byl co nejpříjemnější a jedinečný, nabízí hotel svým hostům možnost povečeřet přímo na terase apartmánu či v soukromí na bílé písečné pláži. 4 luxusní plážové suite (124m²) - jsou uhnízděné uprostřed tropického lesa, ale pouze několik málo kroků od pláže. Mají navíc 1 ložnici, soukromý bazén, obývací pokoj, wifi připojení k internetu. 23 plážových vil (440m²) - perfektní umístění v severo-západní části pláže, obklopeny hustou a zelenou vegetací, naprosté soukromí, bazén, 4 ložnice, moderně vybavená kuchyně, 2 kajaky a 2 kola. plážové vily, 3 ložnice (528m²) - nachází se na malebné pláži Madam Zabre, kuchyně s jídelnou, bazén, wifi připojení k internetu, 2 kajaky a 2 kola, služby butlera. plážové vily, 5 ložnic (776m²) - nachází se na malebné pláži Madam Zabre, kuchyně s jídelnou, velký bazén, další 2 menší bazény, Nespresso přístroj ve všech hlavních ložnicích, wifi připojení k internetu, 4 kajaky a kola, služby butlera. vila Madam Zabre, 3 ložnice (767m²) - nachází se na malebné pláži Madam Zabre, plně vybavená kuchyně s jídelnou, 3 bazény, velký obývací pokoj, wifi připojení k internetu, kajaky a kola, služby butlera, kuchaře a maséra (na vyžádání).

Stravování

CLAUDINE - celodenní restaurace u bazénu, která se inspiruje středomořskou riviérou. Pochutnat si zde můžete na kombinaci francouzských, italských, portugalských, řeckých a španělských specialitách. THE DELI - jedná se o restauraci, kde se připravují jednoduché pokrmy plné chuti, které se dají přenést . Čerstvé pečivo, místní ovoce a káva zajišťují rychlou a snadnou snídani, zatímco sýry, saláty a domácí dezerty si můžete později vychutnat na pláži. Vezměte si z naší surového baru nebo si vychutnejte čerstvé mořské plody a organické maso, které se každý večer dokonalé grilované na naší rafinované plážové restauraci, nejlépe se těší na terase spolu s 180 ° výhledem na Indický oceán. BAR Skvělé nápoje a lákavé talíře kreolských tapas,si můžete vychutnat v neformálním baru u bazénu nebo se zde můžete zastavit na koktejl při západu slunce, než se vydáte na večeři. PLÁŽOVÝ BAR Ať už hledáte občerstvení po vodní sportovní činnosti nebo hledáte přední řadu sedadel na volejbalový zápas při západu slunce, intimní Beach Bar je perfektní místo v srdci centra Castaway. LIGHTHOUSE LOUNGE Přijďte si před večeří užít nádherný výhled západu slunce z Lighthouse Lounge.

Pláž

​13 kilometrů panenských pláží s bílým pískem.

Sport a zábava

​Ostrov nabízí 13 kilometrů panenských pláží, na nichž mohou hosté sledovat kolonie mořských želv při hnízdění, nebo objevovat taje mořského života pozorováním velryb. Ze sportovních aktivit mají hosté možnost cyklistických projížděk či využítí osvětlených tenisových kurtů a nebo si mohou vybrat ze široké nabídky vodních aktivit (např. potápění, šnorchlování, sportovní rybaření, muškaření nebo jízda na kajaku). Pro větší odpočinek a relaxaci je zde možnost vyzkoušet si lázeňské procedůry, nebo si vychutnat piknik na pláži či v džungli a nebo si soukromou projížďkou výletní lodí dopřát nádherný pohled na ostrov z různých úhlů. Služby a aktivity zdarma: * všechny nemotorizované druhy vodních sportů Služby a aktivity za poplatek: * veškeré druhy masáží a procedur * hlídání dětí * motorizované pozemní a vodní sporty * služby prádelny

Náš názor

Izolovaný ostrov od zbytku světa, bezkonkurenční soukromí, útěk z reality, ztělesnění exklusivity a luxusu.....

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena