menu

JA ENCHANTED ISLAND RESORT *****

od 105 235,- Kč
Ostrov Round Island
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Enchanted Island Resort se nachází nedaleko pobřeží ostrova Mahé na ostrově Round Island. K rezortu Enchanted Island Resort se dostanete člunem z mola na ostrově Mahé. Nejbližší letiště je mezinárodní letiště Seychelly (SEZ) na ostrově Mahé.

Vybavení hotelu

Enchanted Island Resort nabízí luxusní vily zasazené v tropické zahradě, bazén, wellness centrum, fitness centrum a centrum vodních sportů. V restauraci si pochutnáte na jídlech mezinárodní kuchyně s kreolskými prvky. Ve vilách a společných prostorách ostrova je zdarma dostupné Wi-Fi. Ve wellness centru je několik léčebných pavilónů. Každý má vlastní parní saunu, sprchu a terasu. K dispozici je také fitness centrum a bazén. V centru vodních sportů si můžete půjčit vybavení na šnorchlování a kajaky.

Vybavení pokoje

Rezort poskytuje ubytování v klimatizovaných vilách v koloniálním stylu s terasou, panoramatickým výhledem na Indický oceán, jídelním koutem, obývacím pokojem se satelitní TV a DVD přehrávačem a vlastní koupelnou se županem a pantoflemi.

Stravování

Snídaně s možností dokoupení polopenze nebo plné penze.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve vile s bazénem a se snídaní Povinný příplatek za galavečeři 31.12. je zahrnutý v ceně.

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * možnost zajištění česky mluvícího delegáta * transfer z letiště do přístavu a zpět * asistenční služby v anglickém jazyce


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena