menu

LA DIQUE ISLAND LODGE ****

od 4 290,- Kč
Ostrov La Dique
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel La Digue Island Lodge je jedním z nejunikátnějších a nejstarších zařízení na Seychelách - obklopený svěží zelení a soukromým úsekem pláže. Tento hotel, který se nachází v srdci 17,51 akrů rozlehlých pozemků na Anse Reunion, je časem prověřeným zařízením se svým ikonickým Žlutým domem – který přesahuje tradice a způsob života ostrova. Jedinečné prostředí svěže zelených zahrad květin, keřů a palem nacházející se přímo u břehu poskytuje všem hostům okouzlující dovolenou. Uvolněte se a odpočiňte si! Nechte všechna svá elektronická zařízení doma a užijte si digitální detoxikační zážitek – v souladu s přírodou!

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici recepce, směnárna, obchod se suvenýry, diving centrum, prádelna, bazén, restaurace, bar u bazénu a snach bar u bazénu. Hotel poskytuje zdarma polodenní výlet lodí a šnorchlování na okolní ostrovy. Vybavení na šnorchlování neposkytuje. Všichni hoteloví hosté mají zdarma vstup do rezervace L´Union. Samozřejmě nesmíte vynechat návštěvu jedné z nejkrásnějších pláží na světě „Anse Source D´Argent“, která se nachází v rezervaci L´Union.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, SAT-TV, IDD telefonem, vysoušečem vlasů, trezorem a příslušenstvím pro přípravu kávy nebo čaje.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu. V žádném jiném hotelu na Seychelách neberou přípravu kreolské kuchyně tak vážně jako v La Digue, proto si nenechte ujít návštěvu místní restaurace s písečnou podlahou.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena

FIRST MINUTE - sleva 15% z ceny ubytování uplatněná nejpozději 60 dní před odletem

    SEASONAL OFFER - sleva 15% z ceny ubytování v Garden Chaletu - platí pro pobyty 1.11.-15.12.2014, 15.1.
    • 1.3.2015 a 15.5.-1.7.2015