menu

NORTH ISLAND, A LUXURY COLLECTION RESORT *****

od 90 890,- Kč
Ostrov North Island
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

North Island je nejseverněji položený ostrov Seychelského souostroví a je určený i pro ty nejnáročnější turisty. Ostrov byl neobydlen přes 30 let a v dubnu 2003 byl otevřen pro turisty vybudováním unikátního luxusního resortu. Přistup na North Island je helikoptérou z hlavního města hlavního ostrova Mahe a let trvá 20 minut. Na ostrově jsou 4 překrásné pláže a tropická bujná vegetace. Absolutní soukromí, služby a vybavení resortu na nejvyšší úrovni – to vše je spolu s okouzlující přírodou hlavními lákadly tropického ostrova North Island.

Vybavení hotelu

Tento krásný luxusní resort Nort Island je vybudovaný z přírodních materiálů s největší pozorností na ochranu přírody a je velmi citlivě zasazen do místního tropického pralesa. Výsledek je střídmý jednoduchý luxus ve stylu robinsona. Součástí resortu je centrální jídelní část, lounge, knihovna, zdravotní a wellness centrum, potápěčské centrum, bazén, bar na Grand Anse pláži, helipad, fitness centrum.

Vybavení pokoje

V resortu North Island se nachází pouhých 11 vil, což všem hostům zaručuje vysokou míru soukromí a dostatečný prostor pro jejich relaxaci. Každá vila má rozlohu 450 m² a její součástí jsou dvě ložnice se šatnou a psacím stolem, prostorná koupelna s mramorovou vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Samozřejmostí je klimatizace, SAT/TV, DVD/CD přehrávač, připojení k internetu a buggy zdarma pro Váš pobyt v resortu. Terasa každé vily nabízí překrásný výhled na okolní tropickou džungli ve spojení s tyrkysovou modří oceánu. Samozřejmostí každé vilky je také bazén na terase pro Vaše osvěžení a dokonalé soukromí.

Stravování

V ceně stravování je zahrnuto - snídaně, obědy, večeře, alkoholické a nealkoholické nápoje, koktejly (s výjimkou koktejlů, které jsou na speciální listině). Volit můžete z denní nabídky, nebo se na kuchaře obrátit se specifickou prosbou. Vzhledem ke zvlášť omezenému počtu hostů mohou být pokrmy připravovány zcela na míru osobním chutím dle oblíbených ingrediencí. Chody mohou být servírovány kdykoli a kdekoli na ostrově, večeřet tak můžete přímo na pláži Anse d’Est, podél které jsou umístěny vilky.

Sport a zábava

V ceně pobytu mají hosté zdarma k dispozici šnorchlování a potápění, kajak, rybaření kolem North Island a polodenní rybaření. Zdarma jsou také služby potápěčského centra, které realizuje kurzy PADI a mnoho exkurzí či výletních plaveb kolem ostrova.

Náš názor

Překrásný resort pro milovníky jiných dimenzí dovolené v podobě dokonalého splynutí s přírodou a ponoření se do palety jejích nespočetných odstínů barev a zvuků.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena