menu

PARADISE SUN ****

od 8 990,- Kč
Ostrov Praslin
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel Paradise Sun se nachází v severní části ostrova Praslin, druhém největším ostrově Seychel, cca 25 minut od Mahé. Je umístěn uprostřed nádherných tropických zahrad, a u krásné pláže s bílým jemným pískem Côte d'Or.

Vybavení hotelu

V hotelu máte k dispozici recepci, připojení k internetu wifi, internet (prvních 15 minut zdarma), obchod se suvenýry, plážový bar & restauraci, dalších několik restaurací, venkovní bazén, televizní místnost, slunečníky a lehátka, půjčovnu kol, vodní taxi, půjčovnu aut a potápěčské centrum.

Vybavení pokoje

V celkem 26 plážových bungalovech umístěných v tropické zahradě, se nachází celkem 80 pokojů. Všechny pokoje mají velkou dřevěnou terasu a dvojité posuvné dveře. Každý pokoj je jen pár kroků od bílé písečné pláže a tyrkysových vod oceánu. Vysoké stropy s ventilátory a klimatizací zajišťují dokonalé pohodlí při odpoledním spánku nebo dlouhém nepřerušovaném nočním spánku v pohodlných postelích velikosti King nebo Queen. Moderní prvky, jako je bezplatné neomezené Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, patří k těm příjemným domácím komfortům ve všech pokojích. Design bungalovů je v klasickém francouzském koloniálním stylu inspirovaném kreolským stylem. Ke standardnímu vybavení pokojů patří balkon, TV s plochou obrazovkou, telefon s přímou volbou, wifi připojení k internetu zdarma, klimatizace, stropní ventilátor, vysoušeč vlasů, elektronický trezor, minilednička (na vyžádání), příslušenství pro přípravu kávy a čaje, dvě lahve balené vody při příjezdu.

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

Nabídka aktivit je zde velice široká, můžete si vyzkoušet: kajak, windsurfing, šnorchlování, volejbal, aerobic, aqua aerobic, potápění, rybaření, golf a nebo si autem nebo na kole projet ostrov. Nabídka výletů je také bohatá.

Náš názor

Jedno z nejromantičtějších míst na světě. Zatímco život zde plyne pomalu, je zde spousty věcí ke koukání a dělání.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena